Auto inzerce ve Středočeském kraji - StredniCechy.Auto-Svet.cz

 
 

 

 

Auta v regionech

::  Celá ČR 

::  Praha

::  Střední Čechy  ::

::  Jižní Čechy

::  Plzeň

::  Karlovy Vary

::  Ústí n. Labem

::  Liberec

::  Hradec Králové

::  Pardubice

::  Vysočina

::  Jižní Morava

::  Olomouc

::  Zlín

::  Ostrava

Zasílání novinek

Doporučujeme

Potřebujete půjčit automobil na několik dní? Autopůjčovna Praha JJ Rent Car nabízí moderní vozy za skvělé ceny!

Kvalitní ojetá nákladní auta, přívěsy a tahače na prodej. Výběr ze značek Scania, Iveco a dalších.

Půjčovna kabrioletů Hradec Králové a Pardubice

Povinné ručení kalkulačka 2015 - ušetřete na ePojisteni.cz.

Získejte to nejvýhodnější havarijní pojištění od ČSOB Pojišťovny! Při sjednání online získáte 10% slevu.

PSČ měst a obcí

Reklama

 

Vyhledávání

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění inzertní auto server - AUTO-SVĚT.cz, na kterém bude možno vyhledávat automobily z celé České republiky. Předpokládané spuštění tohoto auto serveru je plánováno na přelomu roku 2010 / 2011.

.

Značka: 

Rok:

  - 

Palivo:

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Model:

Cena:

  - 

Kraj:

Auto zpravodaj

         
 

Může nás i levné povinné ručení ochránit?

28.12.2015 - Jste motorista? Pokud ano, jistě víte, že máte zákonnou povinnost sjednat si pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Lidově je tato pojistka nazývána jako povinné ručení auta. Samozřejmě při výběru té správné pojistky lidé hledí hlavně na ceník povinného ručení. Jednotlivé pojišťovny a jejich ceny se mohou lišit i o několik tisíc korun ročně. Je tedy v zájmu každého člověka, aby si sjednal skutečně tu nejvýhodnější pojistku, která na našem trhu existuje. Jedině tak bude mít jistotu, že ušetří. Podívejme se ale i na to, zda nás levné povinné ručení dokáže ochránit.

více zde

         
 

Honda finance

24.01.2014 - Jakkoli úžasné může nové auto být, s ještě lepší reklamou, prodej aut často stojí a padá na otázce peněz. Koupě nového auta není každodenní záležitostí a proto je důležité kromě technické stránky zvážit i tu finanční. Představte si situaci, že stojíte u svého dealera Honda a prohlížíte si nádherný vůz o kterém v duchu víte, že je ten pravý, ale váháte, protože nechcete zatížit svůj rozpočet výraznými výdaji. V tom případě už dále váhat nemusíte. Zůstaňte věrni své značce a zvolte si financování, které vám bude vyhovovat. Přejděte na značkové financování Honda Finance a budete spokojeni vy i vaše peněženka.

více zde

         
 

Pneumatiky vybírejte podle kvality

31.10.2013 - Plánujete na zimní sezonu nakoupit nové zimní pneumatiky? Potom byste se měli zaměřit hlavně na kvalitu, jelikož ta je na silnicích pokrytých sněhem nebo ledem velmi důležitá, a kvalitní pneumatika tak váš vůz udrží v tom správném směru. Při výběru vám jistě skvěle pomohou testy zimních pneu 2013, které jsou zaměřené právě na pneumatiky, které jsou na trhu k dostání pro letošní zimní sezonu.

více zde

         
 

Jak koupit ojetá SUV ?

25.10.2013 - Možná si řeknete, že velké terénní vozy nejsou vhodným typem auta na české cesty. No terénní auta, a zejména jejich silniční deriváty SUV se v Čechách těší velké oblibě. Jejich počet na našich silnicích se za poslední roky výrazně vzrostl a už dávno nejsou jen výsadou lesníků a terénních pracovníků. Kompaktní SUV jsou svými jízdními vlastnostmi vhodnější pro jízdu po asfaltu, ale díky pohonu všech kol zvládnou i průjezd těžším terénem.

více zde

         
 

Top1DRIVE

18.7.2013 - Určitě se vám to už taky stalo. Sedíte s přáteli na příjemné večeři, kam jste ale přijeli autem, protože tak se přece do práce obvykle dopravujete. Zábava se nečekaně rozjíždí a vy musíte odmítat jednu výzvu za druhou, abyste se připojili a dali si drink. . Jste přeci autem! V hlavě se vám promítne několik možností – přespat u některého z nedojíždějících přátel nebo si vzít taxi?


více
zde

         
 

Komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu dopravní a nákladní techniky

29.11.2012 - Firma AB TIR s.r.o. Vám již od roku 1996 nabízí k prodeji použitá nákladní auta, přívěsy, návěsy a další užitkové vozy a nákladní techniku včetně souvisejících služeb. Mimo hlavních aktivit jako je prodej, výkup a pronájem nákladních vozidel, přívěsů a návěsů Vám firma AB TIR s.r.o. nabízí nejen tyto další služby:

více zde

         
 

Kůň na dálnici, aneb co pojistka neřeší

16.08.2011 - Marta vždy byla bezproblémová řidička. Vždy jezdila v souladu s předpisy a od pojišťovny sbírala jeden bonus za druhým. Až do chvíle, kdy vprostřed noci narazila na dálnici na velmi netradiční překážku.

více zde

         
 

Kalkulačka povinného ručení

29.07.2011 - Každý majitel motorového vozidla si klade otázku, kolik bude platit za povinné ručení. Na štěstí však existuje kalkulačka povinného ručení, která Vám dá odpověď. Díky této kalkulačce zjistíte všechny nabídky třinácti pojišťoven a snadno si vyberete tu, která je pro Vás nejvýhodnější.

více zde

         
 

Uzavřete nejlevnější povinné ručení na trhu

18.03.2011 - Vybrat si nejlevnější povinné ručení není v současné době vůbec složité. Možná si pamatujete na časy, kdy jste hledali to nejvýhodnější povinné ručení v záplavě všemožných nabídek a ztratili tak desítky cenných minut. Online kalkulačka na portálu povinné-ručení.com vás ztráty času navždy ušetří.

více zde

     

Reklama

 

Reklama

   

Hlavní nabídka

FORD ESCORT

FORD Pepa 1.8, diesel, rok výroby: 2005

KRÁSNÉ AUTO

HEZKÉ Auto 2.2, diesel, rok výroby: 2003

VW GOLF 5

WV Golf 4 - 1.8, benzín, rok výroby: 2005

   

VOLKS WAGEN

WV Jindra 4 - 1.4, benzín, rok výroby: 2001

VW GOLF 3

WV Golf 4 - 1.2, benzín, rok výroby: 1999

ŠKODA FELICIA

ŠKODA Felicia 1.2, benzín, rok výroby: 1998

::  © 2010  VS-NETCOM s.r.o.  ::

| Rekvalifikační kurzy | reality Střední Čechy |